MOJECHATY.cz - Zprostředkujeme ubytování v chatách a chalupách po celé ČR - Prověřené objekty & vyhledávání na míru Vašim potřebám

ČERNÝŠ U PERŠTEJNA *** - chalupa - 100 m OhřeTRPNOUZE - luxusní chalupa s bazénemNÁCHOD - BĚLOVES -  chalupaVIDIM *** - chalupaLIPOVÁ - LÁZNĚ - apartmánBYSTRÉ - chalupaARNOLTICE - chalupaJINDŘICHŮV HRADEC -  apartmánŽDÁŃ - chataPODHORNÍ ÚJEZD *** -  chalupa s bazénem
MOJECHATY.CZ BLOG

Články s cennými radami, tipy a postřehy:

přejít na blog
NEBAVÍ VÁS HLEDAT?

Zavolejte nám s Vaší představou o ideálním pobytu a my Vám bezplatně připravíme individuální nabídku.

kontaktujte nás
KONTAKTNÍ INFORMACE
Alena Antalová

Alena Antalová

733 134 222 - T-Mobile
alena@mojechaty.cz

PROČ MOJECHATY.cz?

Náš přístup

Zakládáme si na „domácím“ přístupu, proto se každému zákazníkovi věnujeme individuálně.

Výběr na míru

Chaty či jiné objekty vybíráme vždy na míru a podle potřeb a požadavků konkrétního klienta. Ke každé objednávce poskytujeme adekvátní servis bez ohledu na výši platby nebo délky pobytu. Všichni od nás dostanou stejně kvalitní služby.

Prověřené objekty

V nabídce máme objekty pouze z České republiky. Většinu těchto objektů jsme sami objeli a prověřili a nenabízíme „zajíce v pytli“. Máme také přímý kontakt na majitele, o kterých máme přehled a se kterými osobně jednáme.

Rychlost vyřízení

Chaty u nás můžete objednat nejen rok dopředu, ale v některých případech i v den, kdy chcete odjet například na romantický víkend ve dvou. I pro takovéto příležitosti máme vytipovaná místa, kde lze „rychlodovolenou“ zařídit.

Férové ceny

Jsme malá společnost s vysokou úrovní servisu a férovými provizemi, i proto si můžeme dovolit držet oproti konkurenci nízké ceny. Klienti jsou také proto s námi spokojeni a často se vrací.

Praxe v oboru

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, a tak i mnoho praktických a osobních zkušeností s velkým počtem chat. Vždy od nás proto můžete čekat jen kvalitní a profesionální služby šité na míru.