MOJECHATY.cz - Zprostředkujeme ubytování v chatách a chalupách po celé ČR - Prověřené objekty & vyhledávání na míru Vašim potřebám

ČÁSTKOVICE - chataLIPNO - SLUPEČNÁ - chataLIPNO - KOBYLNICE - chataZNĚTÍNEK - chalupaSTARÁ VES - chataMOSTEČNÝ - chataKOUTY NAD DESNOU - chataBEZDĚKOV - chalupaDOLNÍ MORAVICE - 2 apartmányOLEŠNICE V OH -  chalupa
MOJECHATY.CZ BLOG

Články s cennými radami, tipy a postřehy:

přejít na blog
NEBAVÍ VÁS HLEDAT?

Zavolejte nám s Vaší představou o ideálním pobytu a my Vám bezplatně připravíme individuální nabídku.

kontaktujte nás
KONTAKTNÍ INFORMACE
Alena Antalová

Alena Antalová

733 134 222 - T-Mobile
alena@mojechaty.cz
Markéta Szabóová

Markéta Szabóová

604 630 433 - T-Mobile
723 535 154 - O2
marketa@mojechaty.cz
kancelář

kancelář

548 210 987
Šámalova 62
615 00 Brno

PROČ MOJECHATY.cz?

Náš přístup

Zakládáme si na „domácím“ přístupu, proto se každému zákazníkovi věnujeme individuálně.

Výběr na míru

Chaty či jiné objekty vybíráme vždy na míru a podle potřeb a požadavků konkrétního klienta. Ke každé objednávce poskytujeme adekvátní servis bez ohledu na výši platby nebo délky pobytu. Všichni od nás dostanou stejně kvalitní služby.

Prověřené objekty

V nabídce máme objekty pouze z České republiky. Většinu těchto objektů jsme sami objeli a prověřili a nenabízíme „zajíce v pytli“. Máme také přímý kontakt na majitele, o kterých máme přehled a se kterými osobně jednáme.

Rychlost vyřízení

Chaty u nás můžete objednat nejen rok dopředu, ale v některých případech i v den, kdy chcete odjet například na romantický víkend ve dvou. I pro takovéto příležitosti máme vytipovaná místa, kde lze „rychlodovolenou“ zařídit.

Férové ceny

Jsme malá společnost s vysokou úrovní servisu a férovými provizemi, i proto si můžeme dovolit držet oproti konkurenci nízké ceny. Klienti jsou také proto s námi spokojeni a často se vrací.

Praxe v oboru

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, a tak i mnoho praktických a osobních zkušeností s velkým počtem chat. Vždy od nás proto můžete čekat jen kvalitní a profesionální služby šité na míru.