MOJECHATY.cz - Zprostředkujeme ubytování v chatách a chalupách po celé ČR - Prověřené objekty & vyhledávání na míru Vašim potřebám

KŘIVOKLÁT - chata u hradu KřivoklátTŘEBOŇ - bezbariérový apartmán u lázní AuroraROŽMBERK NAD VLTAVOU - chalupaDROUHAVEČ - chalupaHRABĚTICE - chalupaSUDOMĚŘICE U BECHYNĚ - domekBŘEZINY U POLIČKY - chataBŘEZINY U POLIČKY - chatkaKOUTY NAD DESNOU - wellness chataÚJEZDEC U LUHAČOVIC - chalupa na samotě
MOJECHATY.CZ BLOG

Články s cennými radami, tipy a postřehy:

přejít na blog
NEBAVÍ VÁS HLEDAT?

Zavolejte nám s Vaší představou o ideálním pobytu a my Vám bezplatně připravíme individuální nabídku.

kontaktujte nás
PROČ MOJECHATY.CZ
 • nízké ceny
 • přehledné online vyhledávání
 • většinu objektů osobně známe
 • specializace pouze na ČR
 • zajištění pobytu na míru
přečtěte si více
KONTAKTNÍ INFORMACE
Alena Antalová

Alena Antalová

733 134 222 - T-Mobile
alena@mojechaty.cz
Markéta Lettlová

Markéta Lettlová

604 630 433 - T-Mobile
723 535 154 - O2
marketa@mojechaty.cz

JAK OBJEDNAT NA MOJECHATY.cz?

Vybrat si a objednat pobyt z naší nabídky je velmi jednoduché. Pokud si ale nebudete vědět s čímkoli rady, můžete se na nás obrátit. K zastižení jsme na e-mailu nebo na telefonu.

Postup pro objednání pobytu:

 1. Vybrat si u nás můžete mezi několika typy ubytování od rekreačního střediska či penzionu, přes horské chaty, roubenky a sruby, až po statek, hájovnu, nebo motorovou obytnou loď. Záleží jen na Vás, pro jakou dovolenou se rozhodnete. Pokud máte jasnou představu o konkrétním ubytovacím zařízení, stačí jen zadat jeho jméno do vyhledávače a naše stránky Vám ho vyhledají.

  Pokud máte jen rozmyšlená specifika, jaká by Vaše chata, chalupa či penzion měl mít, můžete použít vyhledávání podle parametrů. V něm si zvolíte, do jaké oblasti a v jakém termínu chcete jet, kolik Vás pojede a kolik chcete mít ložnic. Můžete si také zadat, zda v objektu chcete mít krb nebo saunu, jestli v okolí je možnost lyžování či rybolovu a že s sebou chcete vzít svého čtyřnohého miláčka. Tyto parametry nejsou povinné, zúží ale výběr pobytů tak, aby přesně odpovídal Vašim představám.
 2. Z vyhledaných objektů si vyberte ten, který se Vám nejvíce líbí nebo nejlépe odpovídá Vašim požadavkům. Pokud s výběrem nejste spokojeni, zkuste upravit parametry.
 3. Rozklikněte si vybranou chalupu a sjeďte do dolní části stránky, kde najdete „Objednávku pobytu“. Vyberte počet nocí, kolik jich chcete na místě strávit, a na kalendáři vyznačte datum, kdy si chcete pobyt užít. Nyní zmáčkněne tlačítko „Pokračujte s rezervací“.
 4. Nyní zadejte Vaše kontaktní informace. Číslo na telefon není povinné, slouží ale pro rychlejší komunikaci. Opište kontrolní kód z rámečku, který slouží pouze pro kontrolu, a odešlete poptávku na pobyt v některém z našich chat pomocí tlačítka „Ověřit dostupnost“. Není to závazná objednávka, pouze tím zjistíte, zda je termín k dispozici.
 5. Na e-mailovou adresu Vám nejpozději do dvou dnů (většinou i o víkendu) dojde potvrzení, zda je vybraný objekt volný. Od této chvíle Vám termín 2-3 dny rezervujeme. Pokud se pro pobyt rozhodnete, vyplníte objednávku a odešlete nám ji. My ji nejpozději druhý den e-mailem potvrdíme. Pokud nemáte e-mail, je možné potvrzení objednávky poslat i poštou.
 6. Záloha za ubytování se platí většinou do týdne od data vystavení závazné objednávky, pokud není dohodnuto jinak. V některých případech se platí celá částka za pobyt ( je rozdělená na 2 platby ), ale o této skutečnosti je klient informován předem. To je možné udělat internetovým bankovnictvím, vložením peněz na účet v bance nebo složenkou. Pokud se pobyt objednává jen pár dní dopředu, je nutné zálohu zaplatit co nejdříve. O přijetí zálohy každého klienta osobně informujeme. Zároveň mu přibližně měsíc před nástupem pošleme pokyny k ubytování, kontakt na majitele chaty a ubytovací poukaz. Zbytek částky se zaplatí až při nástupu na ubytování.
 7. Nyní už si jen užijte skvělou dovolenou na Vámi vybrané chatě, chalupě či roubence.